X

Usługi

Firma WST GROUP wykonuje szereg usług utrzymania czystości dla osób fizycznych oraz biznesu.

Na wyposażeniu posiadamy profesjonalną maszynę do demineralizacji wody, dzięki której myjemy panele fotowoltaiczne, okna, drzwi, szklane witryny sklepów, fasady budynków, świetliki wodą zdemineralizowana, która nie pozostawia smug oraz jest bezpieczna dla środowiska.

CO MUSISZ O NAS WIEDZIEĆ?

Stawiamy na Współpracę długofalową na zasadzie abonamentu, jest to opłacalne dla klienta ponieważ dzięki podpisanej stałej umowie otrzymuje większe rabatowanie na usługi.

Stawiamy czoła także większym potrzebom klienta, myjemy myjkami wysokociśnieniowymi elewacje budynków oraz bruki. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z maksymalnym zaangażowaniem.

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie i środkach czystości.

WST GROUP Oferuje swoje usługi na terenie woj. dolnośląskiego. Obsługujemy takie miasta jak Kamienna Góra , Lubawka, Kowary, Bolków, Wałbrzych, Jelenia Góra, Jawor, Legnica, Wrocław i okolice.

CHCESZ ROZPOCZĄĆ Z NAMI DŁUGOFALOWĄ WSPÓŁPRACĘ?

1. ZOSTAW SWOJE DANE

Wypełnij formularz kontaktowy, który znajduje się poniżej, zadzwoń +48 531-663-894 lub napisz na adres: biuro@wstgroup.pl

2. SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

Zadzwonimy do Ciebie w przeciągu 24 godzin, żeby porozmawiać o Twoich oczekiwaniach i umówimy się na spotkanie.

3. ZWERYFIKUJEMY TWOJE POTRZEBY

Nasz przedstawiciel pojawi się o ustalonej godzinie, po to żeby obejrzeć obiekt i porozmawiać o szczegółach oferty.

4. PODPISANIE UMOWY / ABONAMENTU

Ustalimy warunki naszej współpracy i odtąd sprawy związane z czystością nie będą zaprzątać Tobie głowy.

    Przesyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu skontaktowania się z Tobą. Administratorem przetwarzającym podane dane jest WST GROUP z siedzibą w 58-420 Lubawka, Podgórze 33, numer identyfikacji podatkowej NIP 6141542580. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie dla celów kontaktowych związanych z przesłanym przez ciebie zgłoszeniem oraz zgodnie z naszą polityką prywatności.


    Proszę obrócić urządzenie