X

Fotowoltaika dla domu

WST GROUP

Pokazujemy naszym klientom, że instalacja fotowoltaiczna to dla domu jednorodzinnego cena, którą warto zapłacić za niezależność od lokalnej sieci dystrybucji. Jednocześnie dbamy o jakość każdego projektu, dlatego współpracujemy jedynie z najlepszymi producentami w branży.

Określamy również realne zapotrzebowanie energetyczne, dzięki czemu domowa instalacja fotowoltaiczna posiada optymalną dla danego gospodarstwa moc, tym samym wydajnie pracując.

Kompleksowość

Fotowoltaika w domu daje niezależność – my natomiast kompleksowo pomagamy klientom wdrożyć to nowe dla nich rozwiązanie. Odpowiadamy nie tylko za montaż, ale również konsultacje merytoryczne czy analizę zapotrzebowania energetycznego, która umożliwia dobór instalacji fotowoltaicznej.

Technologia

Bezpieczna fotowoltaika to dla domu nowe możliwości, ale do tego są niezbędne certyfikowane komponenty. W WST GROUP stosujemy wyłącznie elementy producentów uznanych w branży PV, do których należą m.in. SolarEdge, Risen, Jinko oraz Sungrow. To podstawa dla sprawnie funkcjonującej fotowoltaiki.

Gwarancja

Fotowoltaika dla domu to inwestycja na co najmniej 25 lat, a w przypadku wysokiej klasy paneli słonecznych gwarancja wynosi nawet 40 lat. Wybierając naszą firmę, masz pewność uzysku energetycznego przez naprawdę długi czas. Dzięki temu fotowoltaika do domu jednorodzinnego jest opłacalną inwestycją.

Bezpieczeństwo

Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje bezpieczeństwo, dlatego fotowoltaika dla domu jednorodzinnego jest montowana przez wykwalifikowanych instalatorów. Jakość instalacji jest weryfikowana pod kątem 50 rygorystycznych punktów zarówno podczas montażu, jak i audytu powykonawczego.

Oszczędność

Przekonaj się, że koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego zwraca się już po około siedmiu latach. Inwestycja zapewnia realne oszczędności – sprawna fotowoltaika to rachunki za prąd niższe o 90% i niezależność od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej.

Doświadczenie

Dbamy o to, by fotowoltaika w domu jednorodzinnym nie była dla Ciebie czarną magią. Jako jedyna firma fotowoltaiczna w Polsce współpracujemy z SGGW. Dzięki temu powstało laboratorium fotowoltaiczne, w którym studenci oraz instalatorzy podnoszą swoje kwalifikacje – Ty z tej wiedzy możesz skorzystać.

Za co nasi Klienci cenią instalację fotowoltaiczną?

Oszczędność

Panele fotowoltaiczne to inwestycja która zwraca się po ok. 7 latach

Gwarancja

Moduły mogą służyć nawet przez 40 lat. Gwarantujemy dostarczenie deklarowanej ilości energii lub dofinansujemy Twój rachunek

Ulgi

Ulga termomodernizacyjna oraz niższy VAT 8%

Niewyczerpalne źródło energii

Energia produkowana ze słońca w przeciwieństwie do paliw kopalnych – nigdy się nie skończy

Niezależność

Decydując się na własne panele fotowoltaiczne stajesz się niezależnym dostawcą prądu

Jak działa bilansowanie energii?

Produkcja energii z PV i zużycie energii w domu (kWh/mies.)

Przykład dla instalacji o mocy 4wK i zużycia własnego 4000 kWh

Jak działa optymalizacja?

Panele ALVA Solar Full Black

Oferujemy kompleksową obsługę end to end

25 lat gwarancji na nasze instalacje

Mój Prąd 4.0 – w pigułce!

Dotacja i ulga
termomodernizacyjna

Decydując się na panele fotowoltaiczne do domu, nie musisz ponosić wszystkich kosztów samodzielnie. Istnieje wiele programów, w tym rządowa inicjatywa Mój Prąd, w ramach których warto ubiegać się o dofinansowanie. Dzięki temu fotowoltaika jest dostępna niezależnie od dochodów, a Twój dom jednorodzinny może uniknąć rosnących opłat za energię elektryczną. Pozwól nam zadbać o dobór instalacji fotowoltaicznej dla Twojego domu!

Masz już zamontowaną instalację fotowoltaiczną? Sprawdź naszą usługę mycia paneli fotowoltaicznych.


Proszę obrócić urządzenie