X

Fotowoltaika dla firm

Oferta B2B

Fotowoltaika dla firmy oznacza przede wszystkim skuteczną ochronę przed rosnącymi rachunkami za prąd. Ceny za energię elektryczną nie podlegają takiej samej regulacji jak w przypadku gospodarstw domowych, dlatego tym bardziej warto zadbać o niezależność energetyczną. Panele fotowoltaiczne są dla firm szansą na optymalizację kosztów, a przy okazji budują wizerunek odpowiedzialnego społecznie, ekologicznego biznesu, za którym stoi coś więcej niż puste słowa. To podwójna korzyść dla przedsiębiorcy.
Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm na terenie całej Polski, każdą współpracę rozpoczynając od spotkania z doradcą i przygotowania dedykowanego projektu. Oceniamy zapotrzebowanie energetyczne przedsiębiorstwa, co umożliwia optymalny dobór instalacji fotowoltaicznej, a w dalszej kolejności realne oszczędności. Większość firm korzysta bowiem z prądu w ciągu dnia, a więc w czasie, gdy fotowoltaika generuje najwięcej energii. Natychmiastowe zużycie wyprodukowanego prądu pozwala osiągnąć jeszcze większe oszczędności.

Obecnie Fotowoltaika dla przedsiębiorstw jest dostępna bardziej niż kiedykolwiek –ze względu na stale rosnące ceny komponentów i transportu to może być najlepszy moment na instalację zwłaszcza, że są dostępne dotacje na fotowoltaikę dla firm (dofinansowanie do fotowoltaiki jest nie tylko dla osób prywatnych). Dzięki Polenergia przedsiębiorcy mogą w pełni wykorzystać potencjał paneli fotowoltaicznych. Zapewniamy profesjonalny montaż w wyznaczonym wcześniej terminie, współpracę z wykwalifikowanymi pracownikami oraz dostęp do wysokiej klasy komponentów, takich producentów jak SolarEdge, Jinko, Risen oraz Sungrow.

Poznaj nasze standardy

Europejski standard montażu

Dbamy o to, by każdą instalację fotowoltaicznądla firmy zamontowano zgodnie z obowiązującymi normami, za co odpowiadają nasicertyfikowani instalatorzy. Po ukończeniu montażu organizujemy dla klientów szkolenie z obsługi instalacji oraz zasad BHP.

Zabezpieczenia Protect

Fotowoltaika dla biznesu musi być zabezpieczona. Wykorzystujemy do tego atestowane rozdzielnice klasy IP65, kable o przekroju 6 mm, zabezpieczenia DC 1000V, najwyższej klasy zabezpieczenia AC i DC oraz wyłączniki różnicowo-prądowe i nadprądowe.

Spersonalizowany projekt konstrukcyjny

Nasze panele fotowoltaiczne odpowiadają na potrzeby firmy – badamy statykę dachu oraz dobieramy konstrukcję wsporczą, co pozwala zoptymalizować działanie instalacji. Dzięki temu zapewniamy trwałość fotowoltaiki dla firmy, a tym samym jej opłacalność.

Projekt elektryczny

Projekty paneli fotowoltaicznych dla firm zgodne z obowiązującą normą PN-HD 60364-7-712:2007 wykonuje certyfikowany projektant. Dzięki temu inwestycja w fotowoltaikę jest dla przedsiębiorcy bezpieczna.

Zielona Szyta na Miarę (wycena indywidualna)

Zielona Szyta na Miarę (wycena indywidualna)

100% Zielonej Energii
Energia tylko z wiatru i słońca produkowana wyłącznie w Polsce

100% Online
Umowa zawierana całkowicie zdalnie, bez papieru i wychodzenia z biura

Indywidualna wycena
Propozycja cenowa budowana jest w oparciu o dane o zużyciu z ostatnich 12 miesięcy

Duże i średnie Firmy
Oferta dedykowana Klientom zużywającym ponad 1,5 GWh rocznie

Certyfikat Energia 2051
Bezpłatny, personalizowany Certyfikat po każdym zakończonym roku kalendarzowym

Gwarancja stałej ceny
Kontrakt dostępny na 1 rok, 2 lata, 3 lata

Doradca Klienta
Dedykowany Doradca Klienta w całym okresie współpracy

Rozliczenia miesięczne
Faktura miesięczna, rozliczenia rzeczywiste, faktura elektroniczna

Oferta dedykowana średnim i dużym przedsiębiorcom. Oferta cenowa przygotowywana jest przez Opiekuna Klienta na podstawie dostarczonych danych. Klient może zabezpieczyć sobie ceny nawet na 3 lata.

Krok 1
Wypełnij formularz

Wypełnij krótki formularz lub zadzwoń do Nas. Skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy produkt dla Twojej Firmy

Krok 2
Wypełnij formularz

Umowę podpiszemy online, wystarczy Twoja ostatnia faktura za energię od dotychczasowego dostawcy

Krok 3
Wypełnij formularz

Wszelkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy bezpłatnie zrealizujemy za Ciebie, na podstawie udzielonego pełnomocnictwa

Krok 4
Wypełnij formularz

Witaj wśród naszych Klientów! Masz już energię w standardzie Energia 2051

    Przesyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu skontaktowania się z Tobą. Administratorem przetwarzającym podane dane jest WST GROUP z siedzibą w 58-420 Lubawka, Podgórze 33, numer identyfikacji podatkowej NIP 6141542580. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie dla celów kontaktowych związanych z przesłanym przez ciebie zgłoszeniem oraz zgodnie z naszą polityką prywatności.

    Masz już zamontowaną instalację fotowoltaiczną? Sprawdź naszą usługę mycia paneli fotowoltaicznych.


    Proszę obrócić urządzenie